Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Priority
hu: Fontosság

en: Logging
hu: Naplózás

en: All
hu: Mind

en: Custom
hu: Egyéni
