Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas
