Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots
