Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Logging
pl: Logowanie

en: All
pl: Wszystko

en: Custom
pl: Własne

en: Queue ID
pl: ID kolejki
