Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: Logging
sv: Loggning

en: All
sv: Alla

en: Custom
sv: Anpassad
