Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Priority
tr: Öncelik

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: All
tr: Tümü

en: Custom
tr: Özel
