Queue Scheduler (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Created
ca: Creat

en: Expires
ca: Expira

en: About
ca: Detalls

en: Item ID
ca: ID d'element
