Queue Scheduler (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Created
ja: 作成

en: Expires
ja: 期限切れ

en: About
ja: アバウト

en: Queue
ja: キュー

en: Item ID
ja: 項目ID
