Queue Scheduler (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Created
pl: Utworzono

en: Expires
pl: Wygasa

en: About
pl: O stronie

en: Queue
pl: Kolejka

en: Item ID
pl: ID elementu
