Queue Scheduler (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Expires
cs: Expiruje

en: About
cs: Popis

en: Item ID
cs: ID položky
