Queue Scheduler (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Expires
el: Λήγει

en: About
el: Περί

en: Item ID
el: ID αντικειμένου
