Queue Scheduler (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Expires
hu: Lejár

en: About
hu: Leírás

en: Queue
hu: Várólista

en: Item ID
hu: Elem azonosítója
