Queue Scheduler (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Expires
nl: Vervalt

en: About
nl: Over

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Item ID
nl: Item-ID
