Queue Scheduler (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Expires
vi: Hết hạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Queue
vi: Hàng đợi
