Queue Scheduler (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Created
fi: Luotu

en: Expires
fi: Vanhenee

en: About
fi: Tietoja

en: Queue
fi: Jono

en: Item ID
fi: Artikkelin ID
