Queue Scheduler (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Created
id: Dibuat

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: About
id: Tentang

en: Item ID
id: ID butir
