Queue Scheduler (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Created
pt: Criado

en: Expires
pt: Expira

en: About
pt: Sobre

en: Queue
pt: Fila

en: Item ID
pt: ID do item
