Queue Scheduler (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Created
ru: Создано

en: Expires
ru: Истекает

en: About
ru: Информация

en: Queue
ru: Очередь

en: Item ID
ru: ID элемента
