Queue Scheduler (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: About
tr: Hakkında

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği
