Queue Scheduler (1.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Created
de: Erstellt

en: Expires
de: Läuft ab

en: About
de: Über

en: Queue
de: Warteschlange

en: Item ID
de: Eintrags-ID
