Queue UI (3.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Action
ca: Acció

en: Weight
ca: Pes

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Class
ca: Classe

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Expires
ca: Expira

en: Clear
ca: Neteja

en: Expire
ca: Expira

en: Data
ca: Dades

en: Item ID
ca: ID d'element

en: Queue name
ca: Nom de la cua

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats
