Queue UI (3.1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Action
sr: Акција

en: Weight
sr: Тежина

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
