Queue UI (3.1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Weight
ne: वजन

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Clear
ne: सफा

en: Machine name
ne: मशीन नाम
