Queue UI (3.1.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Weight
lt: Svoris

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Class
lt: Klasė

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams
