Queue UI (3.1.3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Weight
nn: Vekt

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Class
nn: Klasse

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
