Queue UI (3.1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Action
te: చర్య

en: Weight
te: భారం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Release
te: విడుదల
