Queue UI (3.1.4) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: View
fr: Voir

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: Created
fr: Créé

en: Class
fr: Classe

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Expires
fr: Expire

en: Clear
fr: Vider

en: Expire
fr: Date d'expiration

en: Machine name
fr: Nom système

en: Data
fr: Données

en: Release
fr: Version

en: Queues
fr: Files d'attente

en: Item ID
fr: Identifiant d'élément

en: Queue name
fr: Nom de la queue

en: Inspect
fr: Inspecter

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Apply to selected items
fr: Appliquer aux éléments sélectionnés
