Queue UI (3.1.4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Action
gl: Acción

en: Weight
gl: Peso

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Class
gl: Clase

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Clear
gl: Limpar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Queues
gl: Colas

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Apply to selected items
gl: Aplicar aos elementos seleccionados
