Queue UI (3.2.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Action
hr: Akcija

en: Overview
hr: Pregled

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Expires
hr: Ističe

en: Clear
hr: Očisti

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Release
hr: Izdanje

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
