Queue UI (3.2.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Data
gu: માહિતી
