Queue UI (3.2.2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Cron settings
hi: क्रॉन सेटिंग्स

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Item ID
hi: आइटम आईडी

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
