Queue UI (3.2.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
