Queue UI (3.2.2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Action
os: Архайд

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
