Queue UI (3.2.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Action
sl: Akcija

en: Overview
sl: Pregled

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Machine name
sl: Strojno ime
