Queue UI (3.2.3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Action
am: እርምጃ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Clear
am: አጥራ
