Queue UI (3.2.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Apply to selected items
az: Seçilmiş elementlərə tətbiq edin
