Queue UI (3.2.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
