Queue UI (3.2.3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Action
el: Ενέργεια

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Class
el: Κλάση

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Cron settings
el: Ρυθμίσεις Cron

en: Expires
el: Λήγει

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
