Queue UI (3.2.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
