Queue UI (3.2.3) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Action
id: Tindakan

en: Overview
id: Sekilas

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Class
id: Kelas

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Cron settings
id: Pengaturan cron

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Clear
id: Bersihkan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Item ID
id: ID butir

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Apply to selected items
id: Terapkan pada yang dipilih
