Queue UI (3.2.3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Action
jv: Aksi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Item ID
jv: ID Item

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
