Queue UI (3.2.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Action
ku: کردار

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
