Queue UI (3.2.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Action
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
