Queue UI (3.2.3) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Action
ms: Tindakan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Class
ms: Kelas

en: Save changes
ms: Simpan perubahan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
