Queue UI (3.2.3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Action
fa: عملکرد

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Cron settings
fa: تنظیمات وظایف خودکار

en: Expires
fa: منقضی شده

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Data
fa: داده

en: Item ID
fa: هویت عنصر

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Apply to selected items
fa: اعمال بروی اقلام انتخاب شده
