Queue UI (3.2.3) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Action
pt: Ação

en: Overview
pt: Vista global

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Number of items
pt: Número de itens

en: Created
pt: Criado

en: Class
pt: Classe

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Cron settings
pt: Configurações do Cron

en: Expires
pt: Expira

en: Clear
pt: Limpar

en: Expire
pt: Expira

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Data
pt: Dados

en: Item ID
pt: ID do item

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Apply to selected items
pt: Aplicar aos itens selecionados
