Queue UI (3.2.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Action
ur: ایکشن

en: Overview
ur: جائزہ

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
