Queue UI (3.2.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
