Queue UI (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: weight
fa: وزن

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Action
fa: عملکرد

en: View
fa: مشاهده

en: Number of items
fa: تعداد موارد

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Class
fa: کلاس

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Data
fa: داده

en: Release
fa: انتشار

en: Item ID
fa: شناسه آیتم

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Apply to selected items
fa: برای آیتم‌های انتخاب شده اعمال شود
