Queue UI (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: weight
ro: greutate

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Class
ro: Clasă

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Expires
ro: Expiră la

en: Clear
ro: Elimină

en: Data
ro: Dată

en: Release
ro: Versiune

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Administer queues
ro: Administrați cozile

en: Queue manager
ro: Manager coadă de așteptare

en: View and manage queues
ro: Vizualizați și gestionați cozile de așteptare

en: Apply to selected items
ro: Aplică elementelor selectate
